Forum Vanaheim

Obecny czas: 18 Sty 2020, 17:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
  Widok do druku Poprzedni temat | Następny temat 
Autor Wiadomość
 Temat postu: FINAŁOWA BITWA - 3 PAŹDZIERNIKA 2015
PostWysłany: 08 Wrz 2015, 23:25 
Awatar użytkownika

No i witam was po długiej było nie było przerwie. Mam nadzieję, że wszyscy wypoczęli po wakacjach, studenci pozdawali poprawki (o ile jakieś były) zaś rodzice wyprawili pociechy do szkoły. Niestety, czas sielanki się skończył bo zuo nie śpi! A tym bardziej skaveńskie ścierwa, które szykują się na naszych śmiałków.

Serdecznie mam przyjemność was zaprosić na dzień z Warhammerem jaki odbędzie się w sobotę trzeciego października.
A będzie nań się długo obiecywana bitwa finałowa, waszych armii z pomiotami skaveńskimi, do tego warsztaty malowania figurek oraz liczne pokazy Age of Sigmar.

Bliżej formy. Gra będzie odbywać się w formie deathmatch'u z naciskiem na "Skaveny Nas Biją" co mniej więcej oznacza tyle, iż...

Tylko armie największych generałów dotarły do centrum dawnego talabheimu gdzie jedynym co napotkały, to emanacje ogromnej ilości wiatrów magii oraz.... niezliczonych hord skavenskich pomiotów. Duża część generałów nigdy nie wyszła z tuneli, zaś tylko nie licznym udało się jakość ujść z nich cało z małymi oddziałami. Przed wami wyzwanie, żyć w chwale, lub umierać. A zagrożenie będzie z każdej strony, gdyż nie tylko skavenów na waszym miejscu bym się obawiał a także tych, którzy chcieli by położyć łapska na ogromnych złożach spaczenia, artefaktach jakie pozostały po Nagashu oraz tym co skaveny mogą skrywać w swych plugawych komnatach.

Finałowa piątka oraz ich punkty:

1. Kosa 36
2. Owca 23
3. Berdysz 19
4. Varatan 15
5. Hubert 12

Przygotują sobie rozpiski na tysiąc punktów + bonusy jakie udało im się zdobyć przez przebieg kampanii. Jak mówiłem i obiecywałem na początku, nie są to bonusy wielkie w walkach między wami w samej kampanii acz teraz mogą okazać się kluczowe :)

Pozostałe osoby jakie brały udział w kampanii, przygotowują kontyngenty na 400 pts z czego 25% max na bohatera nie imiennego, który będzie "generałem" ich oddziału. Może być to tylko oddział core! Oczywiście o ile chcą wspomóc resztę, lub napsuć im krwi. Nikogo do niczego nie zmuszamy :)

Będziecie walczyć przeciwko jednej szczurzej rozpisce, ilość punktowa oraz jej budowę poznacie już na samym miejscu. Przygotowaliśmy wam sporo ciekawych niespodzianek na samej bitwie oraz sprawdzone urozmaicenia, które mogą obrócić bieg zdarzeń. Jest też masa achivemantów, które będą odbijać się na punktach w klasyfikacji ogólnej i uwierzcie mi, nic nie jest jeszcze przesądzone ;)

Prosiłbym tylko o potwierdzenie swojego przybycia w tym temacie, lub do mnie na PW, jest to o tyle kluczowe, gdyż jeśli ktoś z finalistów nie może, lub nie będzie miał zamiaru się pojawić, po prostu weźmiemy osobę kolejną z listy na jego miejsce, by móc rzeczywiście przeprowadzić epicką bitwę na koniec tej udanej - było nie było - 8mej edycji i zakończyć ją w end of time'swoym stylu. Bitwa będzie grana od godziny bodaj około 11 i z racji jej formatu oraz dużej ilości punktów będzie klepana do podejrzewam 17-18.

Temat postu: Re: FINAŁOWA BITWA - 3 PAŹDZIERNIKA 2015
PostWysłany: 09 Wrz 2015, 12:19 

Moje elfy sie stawia na bitwe.

PostWysłany: 09 Wrz 2015, 17:23 

Pewnie będę :)

Ale to ma wyglądać, że 10 graczy będzie grało vs 1 Skaveni?
Cóz, zajmie to nieco więcej czasu jeśli to ma być bitwa ok 7k na stronę...

Jako wujek dobra rada, który rozegrał trochę takich bitew w swym życiu warto podzielić graczy na dwie drużyny i grać drużyna vs drużyna na jednym stole. Po prostu wtedy zamkniemy się może w tych 6-7 godzinach :)

To tylko moja sugestia.

PostWysłany: 10 Wrz 2015, 11:55 
Awatar użytkownika

Spokojnie, Rozpiska skavenów będzie rozdzielona i mój szczurzy przyjaciel pomoże mi w ogarnianiu zabawek :)

PostWysłany: 26 Wrz 2015, 12:07 
Awatar użytkownika

Powinienem sie stawic z moimi szczurami :)

PostWysłany: 29 Wrz 2015, 23:39 
Awatar użytkownika

Dobra, zgłosili mi się wszyscy, że będą, więc panowie, proszę o przyjście odpowiednio wcześniej. Bitwę rozpoczniemy o 11 (dostaniecie te 15 minut studenckiego kwadransu, nie więcej)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość